Том Брейди без тениска го губи, празнувайки вълнуващата победа на Мичиган в Роуз Боул: „OMFG“
New York Post | 2024-01-02 | 07:33:18

Възпитаниците на Мичиган в цялата страна се радваха, след като Върколаците победиха Алабама в Роуз Боул, за да пробият билета си за мача на националния шампионат.

Тези възпитаници включваха легендата на НФЛ Том Брейди, който не можа да сдържи вълнението си, докато гледаше как защитата на Мичиган стигна до огромно спиране в продълженията, за да спечели мача.

Брейди се засне как гледа финалната игра на мача без фланелка и след това го публикува в историята си в Instagram.

Седемкратният шампион на Super Bowl изкрещя „Да вървим!“ след като защитата на Wolverines спря внезапен опит за четвърти и гол от 3-ярда.

Брейди продължи да крещи от вълнение, докато обръщаше камерата, за да покаже част от голия си торс и долната част на лицето.

Той също беше озаглавил видеоклипа: „OMFG Go Blue.“

Победата в полуфинала на плейофа за колежански футбол в понеделник беше важен момент за футболната програма на Мичиганския университет.

Това е първият шанс на училището да се състезава за национална титла от 1997 г. насам.

Wolverines останаха непобедени през тази година, завършвайки сезона с победа с 21-16 в Rose Bowl и дял от националния шампионат.

Брейди беше част от този отбор от 1997 г., служейки като резервен вариант на Браян Грийз.

Брейди игра за Мичиган от 1995 до 1999 г., като участва в 29 мача, хвърли 4773 ярда и 30 тъчдауна.

Бившият играч на Patriots и Buccaneers QB не беше единственият възпитаник на Мичиган, който се радваше на победата на Wolverines в понеделник вечер.

Основателят на Barstool Sports Дейв Портной беше в Пасадена за Rose Bowl и публикува видео на X, след като победата му помогна да спечели залог от $1 милион, който беше поставил на Мичиган да победи Алабама.

Върколаците сега ще играят за националната титла следващия понеделник в Хюстън, когато се изправят срещу победителя от мача Вашингтон-Тексас.